O BLOGU

Vitajte na blogu FITNESS DEZERTY! 


Tento blog je venovaný sladkým pochúťkam, ktoré spravia každý deň o niečo krajší. Naším heslom je: "Pečenie bez bielej múky, cukru a margarínu."


Tradičné suroviny sú nahradené zdravšími alternatívami, pričom vznikajú nové originálne a úžasne chutné kombinácie. Aj takto môže vyzerať cesta za kvalitnejším maškrtením bez výčitiek. A navyše, je to zábava!


Pri vymýšľaní nových receptov sa snažíme zvýšiť obsah bielkovín, znížiť obsah sacharidov a pridať zdravé tuky. Ale nájdete tu pestrý výber receptov s rôznym obsahom živín. Veríme, že si aj takto môžete obohatiť zdravý životný štýl a mať z maškrtenia dobrý pocit a pritom dodať telu hodnotné živiny, vitamíny a vlákninu.


Cieľom nie je dokonalosť - jesť zdravo neznamená chudnúť a jesť čokoládu neznamená priberať. Všetko je to o rovnováhe a psychickej pohode, ku ktorej -čo si budeme nahovárať - patrí aj sladký dezert! 

Prajeme vám, aby ste na tomto blogu našli inšpiráciu pre vlastné zdravšie kulinárske kreácie, ktoré sa stanú súčasťou vášho vyváženého životného štýlu.


Dobrú chuť!
2 komentáre:

  1. Skvelý blog! Úžasné zdravé recepty! Už sa teším ako ich vyskúšam... Ďakujem za inšpiráciu a držím palce nech máš veľa ďalších skvelých nápadov! Mia

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ďakujem za pochvalu Mia, veľmi ma potešila a dúfam, že ti bude chutiť všetko čo vyskúšaš! ;-)

    OdpovedaťOdstrániť